Ankara

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Ankara Euroasia Global Visa Services

Dubai vizesi Ankara

Ankara’nın Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Haymana, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Polatlı, Sincan ve Şereflikoçhisar gibi merkeze bağlı ilçelerinde ikamet eden kişiler, Dubai vize başvurularını Ankara Euroasia Global Visa Services merkezimizden yardım alarak yapabilirler.

Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosu nezdinde Dubai vize işlemlerini yapabilme hususunda yetkili olan merkezimiz, Ankara ve çevresindeki bölgelere profesyonel vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Ankara’da bulunan çalışma ofisimize +90 (312) 963 05 25 numaralı telefonunu kullanarak veya  ankara@eagvs.com  e-mail adresimiz üzerinden ulaşarak, yapılması gereken işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Servis merkezimizdeki deneyimli çalışanlarımız, Dubai vize başvuru işlemleriniz için hazırlamanız gereken evraklar ile ilgili sizleri yönlendireceklerdir.

Konya, Kırıkkale, Çankırı, Yozgat, Kastamonu, Bolu, Samsun, Trabzon, Rize, Niğde, Erzurum, Kayseri, Sivas ve Nevşehir gibi Ankara’ya yakın şehirlerde ikamet eden kişiler Euroasia Ankara ofisimize, Dubai vize başvuru evraklarını gönderebilirler.

 

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara çalışma ofisine göndermiş olduğunuz evraklarınız, yüksek çözünürlüklü tarayıcı vasıtasıyla bilgisayar ortamına alınarak, Dubai online vize başvuru formuna eklenecektir. Başvuru formuna kişisel kimlik bilgileriniz, irtibat adresiniz, medeni haliniz ve doğum tarihiniz (gün-ay-yıl olarak) mutlaka kaydedilmelidir. İletişim kuracağınız telefon numarası, seyahat tarihleriniz ve talep etmiş olduğunuz vize türü doldurulması zorunlu alanlardır.

Başvuru işlemlerinde kullanacağınız pasaportunuz 10 yıldan fazla eski olmamalı ve seyahatten dönüş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerlilik süresi bulunmalıdır. Pasaport üzerindeki kimlik bilgileriniz ile nüfus kâğıdındaki bilgileriniz birbiri ile uyumlu olmalıdır. Evlilik veya boşanma gibi sebeplerden dolayı sonradan soyadı değişikliğine uğramışsanız eğer, bu durumun Dubai vize başvuru işlemleri öncesinde mutlaka düzeltilmesi gerekir.

Pasaportunuzun, fotoğraf ve kimlik bilgilerinizin bulunduğu sayfasının renkli fotokopisini çekerek göndermelisiniz. Yine aynı şekilde kimlik kartınızın ön ve arka yüzünü renkli fotokopi yapmalısınız. Evraklarınızı cep telefonu ile fotoğraf çekerek yollamak, çözünürlük konusunda sıkıntıya neden olduğu için önerdiğimiz bir yöntem değildir.

Euroasia Ankara çalışma ofisindeki vize danışmanlarımız, taranarak bilgisayar ortamına alınmış evraklarınızı, online Dubai vize başvuru sistemine kaydederek, vize başvurunuzu sizin adınıza yapacaklardır. Dubai vize işlemlerinde parmak izi alınmamaktadır. Bundan dolayı başvuru sahiplerinin kendilerinin gelmelerine gerek kalmadan evraklarını göndermeleri yeterli olacaktır.

Dubai vize başvurunuz sonuçlandığı zaman Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosundan alınan vize belgesi, bilgisayar çıktısı şeklinde size e-mail ve kargo yoluyla gönderilecektir. Bizlere bildirmiş olduğunuz irtibat adresine gönderilen vize belgesini Dubai seyahatiniz süresince yanınızdan ayırmamalısınız.

Dubai Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai, Abu Dabi ve Acman gibi şehirlerine yapacağınız turistik, ticari ve aile ziyareti gibi çeşitli seyahatlerinizde, talep edeceğiniz vizenizin süresine göre alınan vize ücreti farklılık göstermektedir. Talep edilen konaklama süresi arttıkça ödenmesi gereken vize ücreti de artmaktadır. Dubai vize başvurularında yaş gruplarına göre herhangi bir gruplama yapılmamaktadır. Tercih edilen vize kategorisine ve istenilen konaklama süresine göre tüm başvuru sahiplerinden (küçük veya büyük fark etmez) aynı vize ücreti talep edilmektedir.

Ankara Euroasia hizmet merkezimizdeki vize danışmanlarımızla iletişime geçerek, şahsi başvurunuz için hesaplanacak olan Dubai vize ücretinizi öğrenebilirsiniz. Amerikan dolar kuru baz alınarak hesap edilen online Dubai vize başvuru ücretinizi çalışma ofisimiz nezdinde, nakit veya kredi kartı ile ödeyebilme imkanınız bulunmaktadır.

Dubai oturum izni ya da çalışma izni için Dubai Büyükelçiliği ile görüşmeniz gerekmektedir.

Adres

Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 25

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00
Bizi Arayın