Bodrum

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Bodrum'dan Dubai Vize Başvurusu Yapmak

Bodrum ve çevresindeki Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris,  Milas, Ortaca, Yatağan ile Muğla şehir merkezinde ikamet ediyorsanız, Dubai vize başvurularınızı Euroasia Bodrum hizmet merkezinin profesyonel vize rehberliğinde yapabilirsiniz.

Bodrum çalışma ofisine ait +90 (252) 275 01 03 numaralı iletişim telefonu ile vize danışmanlarımıza ulaşarak, vize başvurunuz için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.  Acman, Resül-Hayme, Abu Dabi, Dubai, Şerce, Ummül-Kayveyn ve Füceyre den oluşan Birleşik Arap Emirliklerine yapacağınız seyahatinizin amacını ve tarihlerini vize danışmanlarımıza bildirmeniz halinde, vize başvuru süreciniz ile ilgili gerekli planlama yapılacaktır. Seyahat amacınıza uygun olarak, başvurmanız gereken vize türünüzün belirlenmesi hususunda vize danışmanlarımız sizleri yönlendirecek ve hazırlamanız gereken evrakların neler olduğu konusunda sizleri bilgilendireceklerdir.

Dubai vize başvuru işlemleri online yapılmakta, başvuru sahiplerinin parmak izi bilgilerini kayıt ettirmeleri gibi bir uygulama yapılmamaktadır. Bu durum başvuru sahipleri adına bir kolaylık olup, Dubai vize başvuru işlemlerini pratik hale getirmekte ve zaman kazandırmaktadır. Vize başvuru işlemlerini başlatmak için kendinizin gelmesine gerek kalmadan, sadece başvuru evraklarınızı göndermeniz yeterli olmaktadır. Çalışma ofislerimize vize başvuru evraklarınızı kargo ya da kurye ile gönderebilirsiniz. Euroasia Bodrum çalışanlarımız bizlere göndermiş olduğunuz evraklarınızın kontrolünü yaparak, eksik veya hatalı evrak bulunması halinde sizleri bilgilendireceklerdir.

Bodrum dışında ikamet ediyor ve ulaşım sizin için problemse şayet, Dubai vize başvuru evraklarınızı Euroasia Global Visa Services merkezimizin bodrum@eagvs.com  e-mail adresi üzerinden de gönderebilirsiniz. E-mail adresi üzerinden online olarak göndereceğiniz evraklarınızı, mümkünse teknik kapasitesi yüksek tarayıcı ile bilgisayarınıza aktarmaya dikkat etmelisiniz. Özellikle pasaportunuz, TC kimlik kartınız ve fotoğraflarınız açık ve net olmalıdır. Dubai vize harcının banka dekontu ile tercih ettiğiniz vize türüne göre değişebilen, mesleki ve sosyal statünüz ile ilgili diğer başvuru evraklarınızı da aynı yöntemle dijital ortama aktarmalı ve öyle göndermelisiniz.

Dubai vize işlemleri, Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosu gözetiminde yapılmakta ve karara bağlanmaktadır. Taratılarak bilgisayar ortamına alınmış başvuru evraklarının, Göçmenlik Bürosunun online vize başvuru sistemine kaydedilmesi ile süreç başlamış olmaktadır.  Vize başvurunuz sonuçlandığı zaman, onaylanmış vize belgeniz yine online sistem üzerinden e-mail adresinize gönderilecektir.

E-mail adresinize gönderilen Dubai vize belgenizin üzerinde bulunan barkod sizin Dubai’ye giriş yapabilmeniz için önemlidir. Lütfen üzerinde barkod (seri no )bulunmayan Dubai vize belgesini, seyahatinize başlamadan önce teyit etmeyi unutmayınız. Yazıcıdan belgenizin bilgisayar çıktısını almalı ve seyahatiniz süresince yanınızdan ayırmamalısınız.

Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi, güncel olarak 2 aylık tek girişli Dubai vizesi ile  Dubai transit vizelerine onay vermektedir. Uzun süreli Dubai vizesi ile çok girişli Dubai vizelerinin onaylanmasını yeni bir karar alacağı tarihe kadar durdurmuş bulunmaktadır. Uzun dönem konaklama gerektiren Dubai vize başvuruları ile ilgili bilgi almak için Euroasia çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai seyahatiniz için ödemeniz gereken vize başvuru ücreti sabit olmayıp, talep etmiş olduğunuz vize türüne ve Birleşik Arap Emirliklerinde yapmayı düşündüğünüz konaklama süresine göre değişebilmektedir. Ayrıca vize talebinizin tek girişli ya da çok girişli olması da vize ücretinizi etkileyen unsurlar arasında bulunmaktadır.

Yaş gruplaması yapılmadığı için vize türü ve kalış süresi aynı olmak şartıyla Dubai vize başvurusunda bulunan tüm yaş grupları, Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi tarafından aynı ücrete tabi tutulmaktadırlar.

Turistik, ticari ve aile ziyareti gibi tüm Dubai vize kategorilerinde vize ücreti Amerikan dolar kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Ailelerin, öğrencilerin ya da şirket çalışanlarının toplu vize başvurularında ödenmesi gereken Dubai vize ücreti, her başvuru sahibi adına ayrı yatırılmalıdır. Banka dekontunun açıklama bölümünde, adına vize ücreti ödenen başvuru sahibinin pasaport seri numarası ile ad ve soyadı mutlaka belirtilmelidir.

Euroasia hizmet merkezlerimiz ile irtibat kurarak, talep etmiş olduğunuz Dubai vizeniz için ödemeniz gereken vize ücretinizi öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun size özel koşulları dikkate alınarak hesaplanacak olan Dubai vize ücretinizin ödemesini, Eoruasia Bodrum hizmet merkezimizde nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 03
Bizi Arayın