Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Anasayfa
  • Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

dubai vizesi için gerekli evraklarDubai vizesi online yapılan bir vizedir. Pasaportunuzun sadece bilgileri kullanılmakta, pasaport üzerinde fiili herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Hazırlaması çok kolay standart başvuru evraklarının yanı sıra, mesleki ve sosyal statünüzü gösteren evraklarınızda bazı durumlarda talep edilebilmektedir.

Şahsi başvurunuz için gereken tüm evrakların neler olduğunu, Euroasia Global Visa Service Merkezlerimize, iletişim telefonlarından veya help@eagvs.com  e-mail adresi üzerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Dubai Vize için Gerekli Standart Evraklar;

  • Renkli Taranmış Pasaport; Pasaportunuzun fotoğraf ve kimlik bilgilerinin bulunduğu sayfasının renkli fotokopisini çektirmelisiniz. Fotoğrafınızın net olarak görülebilmesi ve bilgilerinizin okunabilmesi için fotokopinin yüksek çözünürlüklü olmasına gayret etmelisiniz. Pasaportunuz mümkünse yeni olmalı, 10 yıldan daha eski olmamalıdır. Üzerinde yazılı olan geçerlilik süresinin, başvuru yaptığınız tarih itibari ile 6 aydan fazla olmasına dikkat edin.
  • Renkli Taranmış Nüfus Cüzdanı; Nüfus cüzdanınızın fotoğraf, seri no ve kimlik bilgilerini gösteren ön yüzü ile kayıtlı olduğunuz aile kütüğü bilgilerini gösteren arka yüzünün yüksek çözünürlüklü çekilmiş fotokopisini vize işlemlerinizde kullanın. Eğer evlilik veya boşanma nedeni ile soyadınız değişmiş ise başvuru öncesinde yeni halinize uygun hem nüfus cüzdanı, hem de pasaport çıkarmayı unutmamalısınız.
  • Dubai Vize Ücreti İçin Yatırılan Banka Dekontu; Dubai Emirliği, Abu Dabi Emirliği gibi Birleşik Arap Emirliklerinin tümüne yapacağınız seyahatinizin, niteliğine ve süresine bağlı olarak değişebilen Dubai vize ücretini, ilgili banka hesabına başvuru öncesinde yatırmalısınız. Bankanın size vermiş olduğu ödeme dekontunu yine yüksek çözünürlüklü tarayıcıdan geçirerek Dubai online vize sistemine kaydetmeniz gereklidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, ödemeyi yaptığınız tarihten itibaren 15 gün içinde bu belgenin online vize başvuru sistemine kaydedilmesidir. 15 günü geçtiği zaman sistem kabul etmeyebilir.
  • Renkli Taranmış T.C. oturum belgesi; Bu belge yabancı uyruklu kişilerin, yabancı pasaportlar ile yapmış oldukları başvurular için hazırlamaları gereken zorunlu bir evraktır. Yabancıların Türkiye üzerinden Dubai vizesine başvuru yapabilmeleri için Türkiye’de en az 6 aylık oturum izinlerinin (ikamet izni) bulunması mecburidir.
  • 2 Adet Renkli Vesikalık Fotoğraf;  Dubai vize işlemlerinizde kullanacağınız fotoğrafınız kimliğinizin tanınmasına imkân verecek şekilde güncel ve yüz ifadeniz net olmalıdır. Vesikalık fotoğrafınızın arka fonunun, herhangi bir desen bulunmayacak şekilde beyaz olmasına dikkat etmelisiniz.
Yükleniyor...
Bizi Arayın