Dubai Online Vize Başvurusu

  • Anasayfa
  • Dubai Online Vize Başvurusu

DUBAİ ONLİNE BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

dubai online vize başvuru hizmeti

Dubai vize işlemleri, diğer ülkeler için yapılan vize işlemlerine nazaran daha kolay ve başvuru açısından izlenecek yöntem itibari ile daha pratiktir. Dubai vizesi online bir vize olup, dijital ortama aktarılmış pasaport, TC kimlik kartı ve banka ödeme dekontu gibi evraklarınızın Dubai online vize sistemine kaydedilmesiyle başvuru tamamlanmış olmaktadır.

Dubai online vize başvuru formunu doldurmaya başlamadan önce vize başvurunuz için ödemeniz gereken Dubai vize ücretini yatırmış ve banka dekontunuzu yüksek çözünürlüklü scanner vasıtasıyla dijital ortama aktarmış olmanız lazımdır.

Ayrıca Dubai online vize başvuru işlemlerinde kullanacağınız, en az 6 aylık geçerlilik süresi bulunan pasaportunuzun, fotoğraf ve kimlik bilgilerinin bulunduğu sayfasını renkli ve yüksek çözünürlüklü tarayıcıdan geçirerek, online başvuru formuna kaydedilecek hale getirmelisiniz. Aynı işlemi TC.kimlik kartınızın ön ve arka sayfaları için de tekrarlayarak renkli ve yüksek çözünürlüklü  tarayıcı vasıtasıyla bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Tarama işlemlerinin renkli ve yüksek çözünürlüklü olması, bilgilerinizin ve resimlerinizin vize başvurunuzun değerlendirilmesi aşamasında net olarak anlaşılabilmesi açısından önemlidir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık online vize başvuru formunda sizlerden istenen bilgileri sırasıyla forma kaydederek, Dubai online vize başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Sayfamızda bulunan Dubai online vize başvuru formuna kimlik bilgilerinizi dikkatlice kayıt etmelisiniz. Adınız, soyadınız, doğum tarihiniz(gün, ay ve yıl olarak) ve medeni haliniz TC. kimlik kartınızda nasıl ifade edilmişse aynı şekilde başvuru formuna aktarmaya gayret edin. Evlilik veya boşanmalardan dolayı soyadınızda değişiklik olmuşsa eğer, yeni halinize uygun pasaport ve kimlik kartınızın olması gerekir.

Türkiye’de kalıcı ikamet ettiğiniz yerin adresi, sizinle irtibat kurulabilecek telefon numarası ve e-mail adresi bilgileri önemlidir. Vize işlemleri esnasında ve başvurunuzun sonuçlanması durumunda sizlerin kolayca ulaşılabiliyor olmanız gereklidir.

Online vize başvuru formunda, almak istediğiniz vize türünüzü seçerek, ödemiş olduğunuz vize ücretinin dekontunu Dubai online vize sistemine kaydetmelisiniz.

Aynı işlemi, önceden tarayarak bilgisayarınıza aktarmış olduğunuz TC. kimlik kartınız ile pasaportunuzun dijital belgeleri içinde yapmalısınız. Daha sonra güvenlik adımları için sizden istenen karakterleri ilgili kutucuğa kaydedip formu göndererek, Dubai online vize başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Yükleniyor...
Bizi Arayın