Antalya

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Dubai Vizesi Antalya

Değerli ziyaretçilerimiz;

Dubai vizesi Antalya ilinden alınabilmektedir. Dubai vizesini Antalya'dan alabilmek için Dubai online vize formunun doldurulması gerekir. Dubai vizesi e-vizedir. Pasaporta işlenmez. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları hangi ilde ikamet ederse etsinler Dubai vizelerini online sistem üzerinden 2 iş günü içerisinde Euroasia GVS ayrıcalığıyla alabilirler. 

Dubai vizesi Antalya vize başvuru hattı: +90 (242) 255 01 61 Vize başvuru hattımızdan ücretsiz olarak Dubai vizesi hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai, Acman, Abu Dabi, Şerce ve Ummül-Kayveyn gibi şehirlerine seyahat edebilmeniz için Dubai vizesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Dubai vizesi ile 7 emirliğin tümüne seyahat edebilirsiniz. Türkiye’de Dubai vize işlemleri, Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosunun yetki alanı içerisindedir. Vize başvuru evraklarını kabul ederek, değerlendirme ve sonuçlandırma hususunda tek karar merci olarak görev yapmaktadır.

Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosu, Dubai vize işlemlerini yetkili Vize aracı kurumları ve Turizm acenteleri aracılığıyla yürütmektedir. Dubai vizesi Antalya başvurusu konusunda yetki sahibi olan Euroasia Global Visa Service Merkezimiz, Antalya’nın Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik gibi merkeze bağlı ilçelerinde ikamet eden kişilere vize konusunda rehberlik hizmeti vermektedir.

Dubai Vizesi Antalya'dan Nasıl Alınır

Dubai vizesi Antalya'dan nasıl alınır sorusu Antalya ikametli yolcularımızın en sık yönelttiği sorulardan biridir. Antalya'da ikamet eden kişiler pasaportlarının fotoğraflı yüzünü renkli taratarak ve nüfus cüzdanlarını renkli taratarak ask@eagvs.com adresimize iletebilirler. merkezde bulunan çalışma ofisimizi Pazartesi-Cuma: 08.30 – 18.00 mesai saatleri arasında ziyaret ederek Dubai vize başvuru evraklarınızı teslim edebilir, ihtiyacınız olan vizeniz hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Euroasia GVS Antalya ofisimizin +90 (242) 255 01 61 numaralı telefonu üzerinden çağrı merkezimize ulaşarak, vize işlemleriniz ile ilgili aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz.

Dubai vize işlemleri diğer ülke vize başvurularından farklı olarak, başvuru işlemleri online yapılmaktadır. Vize başvuru için gereken evraklar, yüksek çözünürlüklü tarayıcı üzerinden bilgisayar ortamına alınarak, Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik ofisinin sisteminde bulunan online vize başvuru formuna kaydedilmektedir. Dubai vize işlemlerinde bölge kısıtlaması bulunmadığı için Antalya’ya komşu olan Burdur, Isparta, Denizli, Uşak, Afyon ve Konya şehirlerinde ikamet eden kişilerde, Euroasia GVS Antalya ofisimizden destek alarak Dubai vize başvurularını yapabilirler. Hazırlamış olduğunuz vize başvuru evraklarınızı kargo ile çalışma ofisimize gönderebilirsiniz. 

dubai vizesi antalya

Dubai vize işlemlerinin standart evrakları arasında bulunan TC kimlik kartı, pasaport ve vize harç belgesinin gönderilmeden önce renkli fotokopilerinin çekilmesi gerekir. Göndermiş olduğunuz fotokopilerinizde bilgilerinizin ve evraklarınızdaki fotoğraflarınızın net olarak görülebiliyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Dubai vize işlemleri konusunda Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişiler de Antalya Euroasia GVS ofisimizden destek alabilirler. Başvuru yapmayı düşündükleri vize kategorisi için hazırlamış oldukları evraklarını çalışma ofisimize göndererek vize başvuru sürecini başlatabilirler. Yabancı uyruklu kişiler Türkiye Cumhuriyeti resmi makamlarından almış oldukları en az 6 aylık oturum izin belgelerini, başvuru evrakları arasına koymak zorundadırlar.

Türkiye üzerinden Dubai vize başvurusunda bulunacak olan Irak, Filistin ve Suriye vatandaşları için Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi bazı sınırlamalar getirmektedir. Sınırlamaların hangi çerçevede olduğu hakkında Antalya vize danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Dubai Vizesi Antalya'dan Kaç Günde Çıkar

Dubai vizesi Antalya'dan kaç günde çıkar sorusu Antalya ikametli yolcularımızın en sık karşılaştığı sorulardan biridir. Euroasia Global Visa Service Merkezimizin Antalya Ofisi üzerinden Dubai vizesi için yapılan başvuruları normal şartlarda 2-5 iş günü içerisinde karara bağlanmaktadır. Bu süre başvuru evraklarınızın doğru hazırlanmasına, talep etmiş olduğunuz vize kategorisine ve süresine bağlı olarak değişebilmektedir. Evraklarınız arasında eksik veya hatalı evrak bulunması durumunda sizlerden tekrar bilgi ve evrak istenebileceği için sonuçlanma süresi uzayabilmektedir.

Sonuçlanma süresi birazda Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosunun iş yoğunluğuyla bağlantılıdır. Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye’nin resmi ulusal bayramlarında Göçmenlik Ofisi tatil olduğu için hizmet vermemektedir. İki ülkenin bayram ve tatiller öncesinde başvurular yoğunlaştığı için iş yükü artmakta, haliyle bu durum sonuçlanma sürelerini uzatmaktadır.

İhtiyacınız olan Dubai vizenizin seyahat tarihinize kadar sonuçlanabilmesi için olabilecek en erken tarihte başvurunuzu yapmaya gayret etmelisiniz.  Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosu vize hizmeti vermediği için başvuru yaparken bu hususu dikkate almanızda fayda vardır.

Dubai vizesi Antalya 2020 vize başvuru hattı +90 (242) 255 01 61 Müşteri temsilcimize ulaşarak soru ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. 

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 61

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00
Bizi Arayın