İstanbul

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İstanbul Euroasia Global Visa Services

Dubai vizesi İstanbul

Online başvuru yapılabilen Dubai vizesi için Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosu nezdinde yetkili Turizm acenteleri ile Vize başvuru merkezlerinden yardım alarak işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Dubai vizesi için bölge kısıtlaması olmadığından dolayı başvurularınızı ikamet ettiğiniz yere en yakın olan başvuru merkezleri üzerinden yapabilirsiniz.

Tekirdağ, Çanakkale, İstanbul, İzmit, Sakarya Karabük, Adapazarı ve Düzce illeri ile bu illere bağlı ilçelerde ikamet eden kişiler, Dubai vize başvuru işlemleri için İstanbul’da hizmet veren Euroasia Global Visa Services merkezimizden hizmet alabilirler. Dubai vize başvurunuz öncesinde İstanbul Euroasia çalışma ofisimizdeki deneyimli vize danışmanlarımız ile görüşmenizde fayda vardır. +90 (212) 963 39 80 numaralı telefon üzerinden İstanbul çağrı merkezimize ulaşarak Dubai vize işlemleri için hazırlanması gereken evrakların neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Online vize başvurunuz yapıldıktan sonra işleyen süreçle ilgili vize danışmanlarımız sizleri bilgilendireceklerdir.

Dubai vize başvurusu online yapılması gereken bir uygulama olduğu için vize başvuru evraklarınızın yüksek çözünürlüklü scanner ile taranarak dijital ortama aktarılması zorunludur.

İstanbul dışında yaşıyor ve ofisimize gelebilme imkânınız yoksa eğer, Dubai vize başvurusu için sizlerden istenen evrakları kargo ile çalışma ofisimize gönderebilirsiniz. Ayrıca pasaport ve kimlik kartınızın renkli fotokopilerini help@eagvs.com  e-mail adresimize göndererek te başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargo ya da e-mail ile gelen evraklarınız, deneyimli çalışanlarımız tarafından hemen kontrol edilerek tasnifi yapılacaktır. Dubai vize başvurusu için uygun olduğu düşünülen evraklarınız, çalışma ofisimizde scanner ile taranarak, online vize başvurusu yapabilmek için hazır hale getirilecektir.

Dubai vizenizin onaylanmış bir şekilde seyahat tarihinizde hazır olabilmesi için mümkün olan en erken tarihte başvurunuzu yapmanızı öneririz. Dubai vize başvuruları yaklaşık 2-5 iş günü içerisinde sonuçlansa da, sizin seyahat tarihinizden en az 10 gün öncesinden başvuru işlemlerini başlatmanızda fayda vardır. Bu şekilde davranarak öngörülemeyen nedenlerin vize işlemlerinizi aksatarak seyahatinizi sıkıntıya sokmasana fırsat vermemiş olursunuz.

Dubai vize işlem prosedüründe parmak izi uygulaması olmadığı için başvuru aşamasında şahsen bulunmanızı gerektirecek bir zorunluluk bulunmamaktadır. Başvuru evraklarınızı göndermiş olduğunuz Euroasia çalışma ofisimizdeki vize danışmanlarımız, vize başvurunuzu sizin adına takip ederek sonucu hakkında sizleri bilgilendireceklerdir.

Dubai online vize başvurunuz, Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi yetkililerince uygun bulunup başvurunuz onaylandıktan sonra vize danışmanlarımız vize belgenizi e-mail adresinize göndereceklerdir.

 

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vizesi, online başvuru yapılması gereken bir vize türü olduğu için başvuru evraklarının önceden dijital ortama aktarılması şarttır. Vize işlemlerinizde kullanacağınız geçerli bir pasaport, Nüfus Müdürlüğünden onaylı nüfus kağıdınız ve Konsolosluk vize harcınızı yatırdığınızı belgeleyen banka dekontunuz, online Dubai vize başvuru işlemlerinde kullanılan standart evraklardandır. Bu evraklara mesleğiniz, sosyal statünüz ve başvurmuş olduğunuz vize türüne göre farklı evraklar eklenmektedir.

Başvuru işlemlerinde kullanılacak olan evrakların öncelikle tarayıcıdan geçirerek dijital ortama aktarılması gerekir.  Başvuru evraklarının online Dubai vize başvuru formuna eklenebilmesi için işlemin yapıldığı bilgisayarda bu belgelerin dijital olarak kayıtlı olması zorunludur. Dubai vize başvuru evraklarınızı İstanbul Euroasia çalışma ofisimize ulaştırmanız halinde, bu işlemleri yaparak online başvuru formunuzu Birleşik Arap Emirliği Göçmenlik Bürosu vize değerlendirme sistemine kayıt edebiliriz.

İstanbul'dan Dubai oturum ya da çalışma izni için Dubai Konsolosluğu ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 39 80

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00
Bizi Arayın