Dubai Online Vize Başvurusu

m. hadj mahammed 28/07/18, 06:15
Merhaba benim adım Mustafa İstanbul'da yaşıyorum Taksimde oturuyorum şimdi ikamet izni var Dubai Online Vize Başvurusu yapabilir miyim acaba
Dubai Vizesi

Merhaba Mustafa Bey,

Hangi ülke vatandaşısınız? Dubai Emirliği'ne yapılan Afganistan, Libya, Irak, İran ve Suriye vatandaşlarının  vize başvurularının olumlu sonuçlanması konusunda garanti verememekteyiz. Söz konusu ülke vatandaşlarının Dubai vize başvurularının değerlendirilmesi için Göçmenlik Ofisi ek ücret talebinde bulunmaktadır. T.C. ikamet izniniz olsa dahi başvurular reddedilebilmektedir. Ancak bazı durumlarda Göçmenlik Ofisi değerlendirme kriterlerine bağlı olarak yabancı pasaport sahiplerinin başvuruları onaylanabilmekte ve vizeleri çıkarabilmektedir.  Afganistan, Libya, Irak, İran ve Suriye  vatandaşlarından Dubai Göçmenlik Ofisi, vize ücretine ek olarak 274 USD teminat bedeli talep etmektedir.

Gerekli koşulları sağlamanız halinde Dubai Online Vize başvurunuzu aynı gün içerisinde işleme almaktayız, başvurunuzu vakit kaybetmeden vize servisimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı pasaport sahiplerinin vize başvuru sonuçlanma süreleri değişiklik göstermektedir. 

Dubai online vize başvuruları konusunda ayrıntılı bilgiyi +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan alınız. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Bizi Arayın